Vārti

Šajā sadaļā īsumā ir aprakstīti pieejamo vārtu modeļi.

 

TOPRIBTOPRIB ir viens no augstākās klases produktiem. Vārti ar dubulto gropi ir viens no TOP modeļiem šodienas tirgū. Trīs divdaļīgas līnijas sadala vārtu paneļus tā, lai vārti izskatās labi un tajā pašā laikā atšķiras no citiem. Standarta izmēri ir līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgi lielāki izmēri, jautājat mums!

 

 

 

 

Rievoti vārti rada vienas plaknes iespaidu, tādēļ, ka salaidumi strap vārtu paneļiem tiek pārklāti ar svītrainu zīmējuRIEVOTImu. Rievojums uz paneļiem atrodas ik pēc 10 cm. Šis vārtu modelis atšķiras ar savu izturību, kas ļauj rožot tos līdz pat 10m platumā.

 

 

 

 

 

Divrievu vārtu paneļi ir sadalīti uz divām daļāDIVRIEVUm. Šāds rievu izvietojums kopā ar salaiduma vietām rada koka dēļu iespaidu. Šis vārtu modelis kļūst ar vien populārāks Eiropā. Vārtu standarta izvēri ir līdz 6 x 2,75 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!

 

 

 

 

Gludie vārtu paneļi tiek izgatavoti no viendabīgām plāksnGLUDIEēm. Šāds vārtu stils piestāv ēkām ar minimālisma arhitektūru. Šis vārtu modelis īpaši labi izskatās ar dekoratīvajiem tērauda lodziņiem. Vārtu standarta izmēri līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!

 

 

 

 

Pildiņu (jeb filings) tipa vārti labi izskatās tradicioFILINGSnāla stila ēkām, kā arī moderna stila būvēm. Katrā vārtu sekcijā vienmērīgi sadalīti dizaina elementi rada kompozīcijas noslēgtības iespaidu. Standarta izmēri līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!

 

 

 

 

Gofrēta tipa vārti atšķiras ar virsmas tipu, paneļu priMIKRORIEVUekšpuse ir sadalīta šaurās strīpās ip 10mm. Ļoti labi vārti izskatās ar dekoratīvajiem tērauda lodziņiem. Standarta iz
mēri līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!